Značky
DIM
Príbeh značky DIM začína v roku 1953. Meno bolo odvodené od francúzskeho výrazu "dimanche" (v preklade nedeľa). Prvé pančuchové nohavice z DIMu boli totiž určené na nosenie v nedeľu. V roku 1956 DIM predstavuje prvé pančuchové nohavice bez švov na nohách. V roku 1975 rozširuje kolekciu o dámske spodné prádlo a v roku 1986 o prvé samodržiace pančuchy DIM Up. DIM nezabudol ani na pánov a v roku 1987 predstavil pánsku kolekciu spodnej bielizne. Ďalšiu revolučnú novinku uviedol DIM na trh v roku 2001. Išlo o podprsenku z jedného kúska materiálu vyrezanú laserom s názvom Body Touch. Táto technológia je dnes používaná aj pri výrobe pančuchových nohavíc pod rovnakým menom. DIM nezabudol ani na špecializované predajne predstavením luxusnej kolekcie DIM Signature. V neposlednom rade DIM ponúka aj aktívny textil - tvarujúcu bielizeň a pančuchové produkty pod názvom DIAM 's.

DIM SPORT
Kolekcia DIM SPORT sa zameriava na „WELLNESS“ a na mierne až stredné „ŠPORTové“ aktivity. Ponúka rad športového oblečenia pre pohodu so zameraním na POHODLIE a SLOBODU POHYBU.
DIM Sport umožňuje cítiť sa dobre pri každej vnútornej i vonkajšej aktivite, pretože DIM je expertom na telo aj textil. DIM ponúka čistý štýl, jemnosť a produkty s technickými detailmi za dostupnú cenu.